Jak zyskać klientów dzięki pop-up stores

SZKOLENIE ONLINE

22.04.2021

Kto najbardziej skorzysta z udziału w szkoleniu?

 • menedżerowie zarządzający sieciami detalicznymi, właściciele sklepów stacjonarnych i internetowych,
 • decydenci w centrach handlowych, zainteresowani nowymi najemcami i wzrostem liczby odwiedzających,
 • przedstawiciele firm, które mogą zainteresować sklepy tymczasowe swoją ofertą, np. w zakresie usług marketingowych (w tym eventowych), wyposażenia sklepów (też zabudowy stoisk), najmu (m.in. biurowce, dworce kolejowe, hotele itp.).

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu:

 • zwiększysz sprzedaż, pozbędziesz się zapasów, obniżysz koszty i ryzyko handlowe, korzystając z efektywnego, szybko rozwijającego się kanału sprzedaży,
 • zyskasz większe poczucie bezpieczeństwa w trakcie, jak i po pandemii, poszerzając sprzedaż wielokanałową o sklepy tymczasowe, które szczególnie teraz świetnie uzupełniają sprzedaż stacjonarną i e-commerce,
 • poszerzysz swoje możliwości bezpiecznego testowania pomysłów na nowe: lokalizacje, działania marketingowe, rozwiązania w zakresie zarządzania, visual merchandisingu i obsługi klienta,
 • odkryjesz tajemnice sukcesu najlepszych „pop-up stores” na świecie, by zyskać inspiracje do realizacji własnych pomysłów w kraju i na rynkach zagranicznych,
 • poznasz tych, którzy pomogą Ci w rozpoczęciu i w rozwijaniu interesującego i dochodowego biznesu.

Program:

10:00–10:15 Powitanie uczestników, wprowadzenie do szkolenia

10:15–11:30 Jak dzięki sklepom pop-up osiągniesz swoje cele biznesowe?

11:30–11:45 Przerwa kawowa

11:45–13:00 W jak sposób zyskasz najlepszą lokalizację dla swojego sklepu tymczasowego? Jak skutecznie zaprosisz klientów, by odwiedzili właśnie Twój sklep?

13:00–13:45 Przerwa na lunch

13:45–14:45 Jak wykorzystasz najnowsze technologie i narzędzia visual merchandisingu, marketingu sensorycznego i event marketingu, by stworzyć atmosferę sprzyjającą zakupom?

14:45–15:45 Jak zapewnisz klientom najwyższą jakość obsługi i zyskasz ich lojalność?

15:45–16:00 Podsumowanie szkolenia

Szkolenie prowadzi:

Jerzy Osika, ekspert ds. „pop-up stores”, sprzedaży, retail marketingu i visual merchandisingu.

Pomysłodawca i realizator autorskiego szkolenia „Pop-up Forum”, które od 2015 roku dostarcza najnowszej wiedzy o wykorzystaniu sklepów tymczasowych do realizacji celów sprzedażowych i marketingowych.

Prowadzi także szkolenia z zakresu sprzedaży, visual merchandisingu, marketingu wystawienniczego, zarządzania, motywacji i trendów konsumenckich.

Członek jury renomowanych konkursów w Polsce (m.in. PRCH Retail Awards, Ekspozycja Roku, Diament Meblarstwa) i na świecie (m.in. Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju, RetailME Awards KSA w Jeddah, Arabia Saudyjska).

Przedstawiciel Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu Euroshop Retail Design Award.

Jest wykładowcą i moderatorem paneli dyskusyjnych na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie), jak i w kraju (m.in. dla uczestników targów branżowych, misji handlowych i konferencji).

Wydawca i redaktor naczelny fachowych portali adresowanych do handlu z branży mody (Fashionbusiness.pl) i wyposażenia wnętrz (Ambiente.info.pl). Członek Rady Programowej magazynu Galerie Handlowe.

Właściciel i prezes firmy Promedia, która dostarcza firmom wiedzy organizując szkolenia i konferencje oraz wydając media branżowe. Promedia jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, posiada certyfikat jakości usług szkoleniowo-doradczych SUS 2.0 i jest wpisana do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dzięki czemu może realizować usługi z dofinansowaniem.

Forma szkolenia: online praktyczne prezentacje + ćwiczenia + materiały szkoleniowe.

Wartość netto: za 1 osobę: 490 PLN + VAT.

Zgłoś swój udział korzystając z poniższego formularza lub przesyłając e-maila na adres: e.fijalkowska@promedia.biz.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  PATRONI HONOROWI

   

  PATRONI MEDIALNI