O mnie

Najbardziej inspirują i motywują mnie do działania ci, którzy dziś chcą być lepsi niż wczoraj. Moją misją jest dzielenie się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, entuzjazmem, pozytywną energią i motywacją, byś łatwiej realizował swoje cele.

Chcesz wiedzieć więcej?
Jerzy Osika – szkoleniowiec, wykładowca, doradca.

Obieżyświat czerpiący inspirację i wiedzę z całego świata, by móc się nią z Tobą dzielić.

 • Dziesiątki odwiedzonych targów i konferencji w Europie, Azji,Ameryce Północnej i Południowej.
 • Setki najlepszych konceptów handlowych, wystawienniczych iproduktowych przeanalizowanych i ocenionych w polskich imiędzynarodowych konkursach, m.in. jako juror PRCH RetailAwards, Ekspozycja Roku, Diament Meblarstwa, Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju, RetailME Awards KSA w Arabii Saudyjskiej, przedstawiciel Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu Euroshop Retail Design Award

Wykładowca inspirujący swoich słuchaczy w Europie, Azji i Ameryce Północnej

 • wykłady na międzynarodowych targach i konferencjach, m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Bombaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie.

Prowadzący konferencje i wykłady, moderator eksperckich paneli dyskusyjnych

 • Kilkaset poprowadzonych konferencji, wykładów, paneli dyskusyjnych na wydarzeniach gospodarczych, targach, konferencjach, uczelniach
 • Prowadzący wydarzenia dla firm, izb gospodarczych, klastrów, instytucji samorządowych, chwalony za organizacyjny profesjonalizm i przekazywanie pozytywnej energii.
 • Organizator konferencji i programów edukacyjnych uatrakcyjniających targi branżowe i inne wydarzenia biznesowe,
 • Ponad sto autorskich realizacji projektów o charakterze konferencyjnym i wystawienniczym

Pełen optymizmu szkoleniowiec, przekazujący wiedzę z radością i entuzjazmem

 • Setki zadowolonych uczestników szkoleń: właścicieli, menedżerów i specjalistów w firmach handlowych, produkcyjnych i eksportowych.

Doradca biznesowy i autor publikacji, świetnie rozumiejący problemy przedsiębiorców

 • 30 lat doświadczenia w zarządzaniu i sprzedaży w polskich i zagranicznych firmach (z USA, Włoch, Niemiec) ułatwia mu diagnozowanie potrzeb przedsiębiorców i menedżerów,
 • Od ponad 20 lat odwiedza dziesiątki międzynarodowych targów, by doradzać polskim firmom w lepszym ich wykorzystaniu do realizacji celów sprzedażowych i marketingowych,
 • Autor kilkudziesięciu artykułów (m.in. o retailu, sprzedaży, marketingu wystawienniczym, wykorzystaniu wiedzy o różnicach kulturowych w działaniach eksportowych).

Właściciel firmy Promedia Jerzy Osika, która należy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, przestrzega Kodeksu Dobrych Praktyk PIFS oraz branżowego standardu jakości usług szkoleniowych. W 2020 zdobyliśmy certyfikat SUS 2.0 (Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS), czyli akredytowany standard jakości zarządzania i realizacji usług rozwojowych. Dzięki temu, że jesteśmy certyfikowaną firmą szkoleniowo-doradczą, nasi klienci mają gwarancję najwyższej jakości usług.