Jak zwiększysz sprzedaż w swoim sklepie meblowym. Zaproszenie na wykłady 22.02.2024, Targi Meble Polska

22 lutego, podczas targów Meble Polska w Poznaniu, zapraszam na moje wykłady dedykowane handlowi w branży meblowej. Prelekcje organizowane przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli i Grupę MTP mają na celu wsparcie firm handlowych z sektora meblowego praktyczną wiedzą, jak dopasować się do zmieniających się trendów handlowych i rynkowych oraz w jaki sposób motywować sprzedawców i radzić sobie z trudnymi klientami.

Zapoznaj się ze szczegółowym programem wykładów:

13:00 – 13:45

Trendy handlowe w branży meblowej 

Co powinieneś wiedzieć o zmieniających się zachowaniach zakupowych Twoich klientów? Jak dopasujesz ofertę Twojego sklepu meblowego do aktualnych trendów zakupowych? Jak spełnisz  oczekiwania klientów w stosunku do Twojego stacjonarnego sklepu meblowego i sprzedaży online? Jak możesz wykorzystać sztuczną inteligencję i nowoczesne technologie, by odnieść sukces w sprzedaży? Odpowiedzi na te pytania poznasz właśnie podczas tego wykładu.

14:00 – 14:45

Zmiana okiełznana. Jak skutecznie zarządzisz zmianą w Twoim sklepie meblowym?

Jak rozpoznasz zmiany w Twoim sklepie meblowym i w jego otoczeniu, by Twój sklep mógł właściwie i szybko na nie zareagować? W jaki sposób poradzisz sobie z oporem i obawą przed zmianą w Twoim sklepie meblowym? Jak odpowiednio zakomunikujesz zmiany swoim pracownikom, by zyskać wśród nich ambasadorów zmian? Jak dopasujesz wprowadzanie zmian do osobowości każdego z Twoich pracowników? Tego wszystkiego dowiesz się uczestnicząc w tym seminarium.

15:00 – 15:45

Jak zmotywujesz sprzedawców w Twoim sklepie meblowym, by bardziej chciało im się chcieć?

Jakie czynniki najbardziej motywują Twoich sprzedawców? Jak dopasujesz działania motywacyjne do Twojego zespołu i indywidualnie do każdego sprzedawcy? Z jakich sprawdzonych technik motywacyjnych możesz skorzystać, by zwiększyć efekty sprzedażowe Twojego sklepu meblowego, zmniejszyć rotację pracowników i łatwiej pozyskiwać nowych, lojalnych pracowników? Jeżeli interesują Cię te zagadnienia, to jest to wykład dla Ciebie.

16:00 – 16:45

Jak skuteczniej poradzisz sobie z obiekcjami klientów i z „trudnym” klientem?

Twoi klienci są coraz mniej czy coraz bardziej wymagający? Z jakimi obiekcjami będziemy się mierzyć najczęściej? Z jakich sposobów uchylania obiekcji warto skorzystać, by były one skuteczne? Trudny klient, czyli kto? Zyskaj nowe pomysły na radzenie sobie z „trudnymi” klientami, by stali się lojalnymi klientami Twojego sklepu meblowego.

Prelegent: Jerzy Osika – ekspert ds. sprzedaży, szkoleniowiec, wykładowca i doradca

Organizatorzy: OIGPM, Grupa MTP

Termin: 22.02.2024

Miejsce: Poznań, Targi Meble Polska, Sala Zielona

Wejściówki na targi na stronie www.meblepolska.pl

31.01.2024