JAK ZWIĘKSZYĆ SKUTECZNOŚĆ SPOTKAŃ SPRZEDAŻOWYCH
W CZASIE NOWYCH WYZWAŃ

SZKOLENIE ON-LINE

„Jak zwiększyć skuteczność spotkań sprzedażowych w czasie nowych wyzwań”

Termin: 7.10.2020, godz. 9.00 – 15.00

Cel szkolenia
Podniesienie skuteczności spotkań sprzedażowych B2B (business to business) dzięki dopasowaniu taktyk i technik sprzedażowych do wyzwań „nowej rzeczywistości”
i najnowszych trendów w sprzedaży. Optymalizacja poszczególnych etapów procesu sprzedaży, by więcej spotkań uwieńczyć sukcesem.

Kto najbardziej skorzysta z udziału w szkoleniu?
• Właściciele firm,
• Menedżerowie sprzedaży,
• Przedstawiciele handlowi i inni pracownicy kontaktujący się z klientami firmy.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?
• Lepiej przygotujesz się do sprzedaży, zanim się spotkasz z klientem,
• Szybko zbudujesz efekt pierwszego, dobrego wrażenia i zyskasz zaufanie klienta,
• Zgłębisz tajniki mowy ciała, by skuteczniej komunikować się z klientem i lepiej
odczytywać jego intencje,
• Lepiej zdiagnozujesz aktualne i przyszłe potrzeby klienta,
• Zwiększysz skuteczność prezentacji swojej oferty,
• Dowiesz się, jak lepiej mówić, by pewniej sprzedać,
• Skuteczniej sfinalizujesz sprzedaż,
• Wykorzystasz efekt ostatniego, dobrego wrażenia,
• Dostosujesz sposób prowadzenia spotkań handlowych do realiów „nowej rzeczywistości”
i najnowszych trendów w sprzedaży.

Program:
9.00 – 9.10 Wprowadzenie do szkolenia
9.10 – 9.45 Jak profesjonalnie przygotować się do spotkania sprzedażowego?
9.45 – 10.45 W jaki sposób wykorzystać wiedzę o mowie ciała, by skuteczniej komunikować się z klientem i lepiej odczytywać jego intencje? Jak zbudować efekt pierwszego dobrego wrażenia i zyskać zaufanie klienta?
10.45 – 11.00 Przerwa na kawę
11.00 – 12.00 Jak zdiagnozować aktualne i przyszłe potrzeby klienta?
12.00 – 12.30 W jaki sposób zaprezentować ofertę, by klient z niej skorzystał?
12.30 – 13.15 Przerwa na lunch
13.15 – 14.00 Jak mówić, by sprzedać?
14.00 – 14.45 Jak skutecznie finalizować sprzedaż i zadbać o efekt ostatniego, dobrego wrażenia?
14.45 – 15.00 Podsumowanie szkolenia

Prowadzący szkolenie:

Jerzy Osika – ekspert ds. sprzedaży, szkoleniowiec, wykładowca, doradca, organizator wydarzeń edukacyjnych, autor fachowych publikacji i wydawca.

Jego misją jest pomaganie innym przez dostarczanie praktycznej wiedzy przydatnej w pracy i prowadzeniu biznesu, dzielenie się doświadczeniem i pozytywną energią.

Szkoli i doradza firmom w zakresie: sprzedaży, zarządzania, umiejętności osobistych, pozyskiwania klientów na rynkach zagranicznych, trendów konsumenckich i innowacyjnego handlu.

Wykładowca na targach i konferencjach zagranicą (m.in. w Toronto, Las Vegas, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie), jak i w kraju (jak np. Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi, Kongres Meblarstwa w Poznaniu, Fashion Business Congress, targi ReDI i Rema Days w Warszawie). Prowadzi wykłady dla zagranicznych misji handlowych (m.in. z Holandii, Danii, Turcji), dla studentów (m.in. ViaModa w Warszawie, ASP w Łodzi, SAPU w Krakowie, Politechnice Łódzkiej, Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych, SGH w Warszawie).

Jako polski ekspert w programie Komisji Europejskiej pt. „Open Your Mind”, realizowanym przez EASME (Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises) i DG GROW, prowadził wykłady o nowoczesnym biznesie mody jako atrakcyjnym miejscu pracy dla uczniów i studentów szkół i uczelni w Warszawie, Białymstoku, Częstochowie i Łodzi. Autor fachowych artykułów, wydawca portalu biznesu mody (www.Fashionbusiness.pl), portalu branży wyposażenia wnętrz (www.ambiente.info.pl), członek Rady Programowej magazynu Galerie Handlowe, autor bloga (www.jerzyosika.com).

Juror w polskich i międzynarodowych konkursach, jak: Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju, RetailME Awards KSA w Jeddah (Arabia Saudyjska), Złoty Medal MTP na targach mody, Diament Meblarstwa, PRCH Retail Awards, Ekspozycja Roku. Reprezentant Polski w Radzie Ekspertów międzynarodowego konkursu Euroshop Retail Design Award (Düsseldorf). Przedstawiciel w Polsce światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Organizator wydarzeń edukacyjnych, w tym autorskich szkoleń (jak: Visual Merchandising Forum, Pop-up Forum, Expo Marketing, Fashion Trends).

Prezes i właściciel firmy Promedia, która od ponad 20 lat dostarcza wiedzy firmom z wielu branż (od mody i wyposażenia wnętrz po retail i e-commerce). Promedia jest członkiem: Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Izby Bawełny w Gdyni, Polskiej Rady Centrów Handlowych, Polskiej Izby Przemysłu Targowego, partnerem strategicznym Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Jakość prowadzonych przez firmę szkoleń i doradztwa potwierdza certyfikat jakości SUS 2.0 (Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych). Firma Promedia Jerzy Osika jest w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dzięki czemu może prowadzić usługi szkoleniowo-doradcze, które są dofinansowywane.

Forma szkolenia: online praktyczne prezentacje + ćwiczenia + materiały szkoleniowe.

Wartość netto: za 1 osobę: 490 PLN + VAT.

Zgłoś swój udział pisząc na adres: e.fijalkowska@promedia.biz.pl

Klikając tutaj możesz pobrać formularz zgłoszeniowy >

Kontynuacją tego szkolenia będą warsztaty, organizowane w kolejnym tygodniu, pt. „Jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami w sprzedaży?”
Dowiedz się więcej >