Jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami w sprzedaży i zyskać lojalnych klientów w sklepie z modą

Szkolenie online „Jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami w sprzedaży i zyskać lojalnych klientów sklepie z modą?”

Termin: 30.07.2020, godz. 9.00 – 15.00

Cel szkolenia
Podniesienie umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w sprzedaży i pozyskiwania lojalnych klientów sklepu z branży mody.

Kto najbardziej skorzysta z udziału w szkoleniu?
• Właściciele i kierownicy sklepów oferujących produkty modowe (od odzieży, przez obuwie, dodatki, biżuterię po bieliznę),
• Sprzedawcy w salonach mody, którzy wiedzę o realizacji sprzedaży na poszczególnych jej etapach, chcą poszerzyć o umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i chcą pozyskiwać lojalnych klientów,
• Menedżerowie odpowiedzialni za sprzedaż w sieciach detalicznych z branży mody,
• Przedstawiciele centrów handlowych wspierający najemców w podnoszeniu jakości obsługi klientów.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?
• Udoskonalisz swoje umiejętności w zakresie sprzedaży dodatkowej i uzupełniającej,
• Dowiesz się, jak sprawnie obsługiwać kilku klientów jednocześnie,
• Poznasz sprawdzone metody uchylania obiekcji klientów,
• Łatwiej sobie poradzisz z obsługą trudnego klienta,
• Zyskasz więcej lojalnych klientów.

Program:
9.00 – 9.10 Wprowadzenie do szkolenia
9.10 – 10.10 Jak temu samemu klientowi sprzedać więcej produktów
10.10 – 10.45 W jaki sposób obsłużyć jednocześnie kilku klientów
10.45 – 11.00 Przerwa na kawę
11.00 – 12.30 Sprawdzone techniki uchylania obiekcji klientów
12.30 – 13.15 Przerwa na lunch
13.15 – 14.00 Jak sobie poradzić z obsługą trudnych klientów
14.00 – 14.45 Jak zyskać lojalnych klientów
14.45 – 15.00 Podsumowanie szkolenia

Prowadzący szkolenie:


Jerzy Osika – ekspert biznesu mody, szkoleniowiec, wykładowca, doradca. Jego misją jest pomaganie innym przez dostarczanie praktycznej wiedzy przydatnej w pracy i prowadzeniu biznesu.

Od 1998 roku wspiera branżę mody wiedzą, doświadczeniem i pozytywną energią jako szkoleniowiec, wykładowca, doradca, organizator wydarzeń edukacyjnych, autor fachowych publikacji i wydawca.

Szkoli i doradza firmom z branży mody w zakresie: sprzedaży, zarządzania, umiejętności osobistych, pozyskiwania klientów na rynkach zagranicznych (m.in. przez nowoczesny marketing wystawienniczy), trendów konsumenckich i innowacyjnego handlu.

Wykładowca na międzynarodowych targach i konferencjach z branży mody i wyposażenia wnętrz (m.in. w Toronto, Las Vegas, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie). Prowadzi wykłady na targach mody w Polsce (m.in. w Poznaniu, Kielcach, Warszawie), na konferencjach (m.in. organizowanych przez PIOT, na Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi i na wielu cyklicznych wydarzeniach, jak Fashion Business Congress, Retail Marketing Forum, E-Commerce Innovations), dla zagranicznych misji handlowych (m.in. z Holandii, Danii, Turcji), dla studentów (m.in. ViaModa w Warszawie, ASP w Łodzi, SAPU w Krakowie, Politechnice Łódzkiej, Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych, SGH w Warszawie).

Jako polski ekspert w programie Komisji Europejskiej pt. „Open Your Mind”, realizowanym przez EASME (Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises) i DG GROW, prowadził wykłady o nowoczesnym biznesie mody jako atrakcyjnym miejscu pracy dla uczniów i studentów szkół i uczelni w Warszawie, Białymstoku, Częstochowie i Łodzi. Autor fachowych artykułów, wydawca portalu biznesu mody (www.Fashionbusiness.pl), portalu branży wyposażenia wnętrz (www.ambiente.info.pl), członek Rady Programowej magazynu Galerie Handlowe, autor bloga (www.jerzyosika.com).

Juror w polskich i międzynarodowych konkursach, jak: Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju, RetailME Awards KSA w Jeddah (Arabia Saudyjska), Złoty Medal MTP na targach mody, Diament Meblarstwa, PRCH Retail Awards, Ekspozycja Roku. Reprezentant Polski w Radzie Ekspertów międzynarodowego konkursu Euroshop Retail Design Award (Düsseldorf). Przedstawiciel w Polsce światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Organizator wydarzeń edukacyjnych, w tym autorskich szkoleń (jak: Visual Merchandising Forum, Pop-up Forum, Expo Marketing, Fashion Trends).

Prezes i właściciel firmy Promedia, która od ponad 20 lat dostarcza wiedzy branży mody. Promedia jest członkiem: Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Izby Bawełny w Gdyni, Polskiej Rady Centrów Handlowych, Polskiej Izby Przemysłu Targowego, partnerem strategicznym Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Stale współpracuje z PIOT i ZPPM Lewiatan.

Forma szkolenia: online praktyczne prezentacje + ćwiczenia + materiały szkoleniowe.

Wartość netto: za 1 osobę: 490 PLN + VAT.

Pobierz formularz >

Zgłoś swój udział przesyłając zgłoszenie na adres: e.fijalkowska@promedia.biz.pl

Chcesz zgłosić więcej osób, masz dodatkowe pytania? Napisz do nas.

Partner Szkolenia:

Patroni Medialni: