Fashion Business 2021
Jak zwiększyć dochody mimo kryzysu

SZKOLENIE ONLINE

Termin: 9.02.2021

Cel szkolenia

Zyskanie nowych pomysłów na realizację skutecznych strategii biznesowych, aby:

 • zwiększyć sprzedaż,
 • pozbyć się zapasów,
 • obniżyć koszty.

Kto najbardziej skorzysta z udziału w szkoleniu?

 • Prezesi i właściciele firm z branży mody,
 • Menedżerowie sprzedaży i marketingu,
 • Osoby odpowiedzialne za przygotowanie i dopasowanie oferty sprzedażowej do aktualnych potrzeb klientów,
 • Kadra zarządzająca w firmach produkcyjnych i sieciach detalicznych z branży mody,
 • Menedżerowie i specjaliści w centrach handlowych, współpracujący z najemcami.

Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu, dowiesz się:

 • Jak dopasować strategię biznesową, ofertę sprzedażową i działania marketingowe do zmieniających się zachowań zakupowych konsumentów, trendów w modzie i zmian na rynku mody
 • Jak zoptymalizować sprzedaż wielokanałową, by zyskać i utrzymać klientów, pozbyć się zapasów i zwiększyć sprzedaż?
 • Z jakich, skutecznych działań sprzedażowych i marketingowych warto skorzystać, by zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych?
 • Gdzie szukać oszczędności, by racjonalnie obniżyć koszty?

Program:

9.00 – 9.05 Wprowadzenie do szkolenia

9.05 – 10.45 Jak dopasować strategię biznesową, ofertę sprzedażową i działania marketingowe do zmieniających się zachowań zakupowych konsumentów, trendów w modzie i zmian na rynku mody?

10.45 – 11.00 Przerwa na kawę

11.00 – 12.30 Jak zoptymalizować sprzedaż wielokanałową, by zyskać i utrzymać klientów, pozbyć się zapasów i zwiększyć sprzedaż?

12.30 – 13.15 Przerwa na lunch

13.15 – 14.45 Z jakich, skutecznych działań sprzedażowych i marketingowych warto skorzystać, by zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych? Gdzie szukać oszczędności, by racjonalnie obniżyć koszty?

14.45 – 15.00 Podsumowanie szkolenia

Szkolenie prowadzi

Jerzy Osika, ekspert ds. biznesu mody, sprzedaży, retailu, trendów konsumenckich i strategii biznesowych.

Prowadzi warsztaty strategiczne, szkolenia z trendów konsumenckich, skutecznej sprzedaży i zarzadzania sprzedażą, visual merchandisingu i sklepów tymczasowych (pop-up stores), marketingu wystawienniczego i rynków zagranicznych, umiejętności osobistych.

Jest wykładowcą i moderatorem paneli dyskusyjnych na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie), jak i w kraju (m.in. na targach mody w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, KKielcach).

Członek jury renomowanych konkursów w Polsce (m.in. PRCH Retail Awards, Ekspozycja Roku, Złoty Medal MTP ) i na świecie (m.in. Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju, RetailME Awards KSA w Jeddah, Arabia Saudyjska). Przedstawiciel Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu Euroshop Retail Design Award.

Wydawca i redaktor naczelny fachowych portali adresowanych do biznesu mody (www.Fashionbusiness.pl) i wyposażenia wnętrz (www.Ambiente.info.pl). Autor bloga www.jerzyosika.com. Członek Rady Programowej magazynu Galerie Handlowe. Przedstawiciel na Polskę światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego  Jorku.

Właściciel i prezes firmy Promedia – organizuje i prowadzi konferencje i szkolenia dla branży mody (jak: Fashion Business Congress, Aktywna sprzedaż w modzie, Visual merchandising w modzie),  handlu (m.in. Retail Marketing Forum, VM Forum, Pop-up Forum) i e-commerce (m.in. E-commerce Innovations).

Promedia jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, posiada certyfikat jakości usług szkoleniowo-doradczych SUS 2.0 i jest wpisana do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dzięki czemu może realizować usługi z dofinansowaniem.

Forma szkolenia: online praktyczne prezentacje + ćwiczenia + materiały szkoleniowe.

Wartość netto: za 1 osobę: 490 PLN + VAT.

Zgłoś swój udział korzystając z poniższego formularza lub przesyłając e-maila na adres: e.fijalkowska@promedia.biz.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY