Zaproszenie na Kongres Meblarski i warsztaty na temat budowania marki osobistej

Osoby związane z branżą meblarską zapraszam we wrześniu do Poznania na 6. Ogólnopolski Kongres Meblarski oraz na spotkanie kobiet „Marka osobista kluczem do sukcesu”. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

W ramach Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, 15 września, będzie można poznać wyzwania dla branży meblarskiej na najbliższą dekadę, a także skorzystać z mojego wykładu „Twoja firma będzie tak dobra, jak Ty sam. Jak dbając o rozwój osobisty zyskasz więcej satysfakcji z osiąganych efektów?”.

Pełen program wydarzenia, na którym będę miał również przyjemność wystąpić w roli prowadzącego kongres i moderatora dyskusji znajdziecie na stronie organizatora – Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli:
http://www.oigpm.org.pl/832/vi-ogolnopolski-kongres-meblarski

Dzień po kongresie, 16 września, również na terenie MTP, odbędzie się spotkanie kobiet związanych z branżą meblarską „Marka osobista kluczem do sukcesu”. W ramach wydarzenia możecie m.in. skorzystać z moich warsztatów z budowania marki osobistej:

10.30–11.30 Co dzięki silnej marce osobistej zyskasz Ty, Twoja firma i Twoi najbliżsi? Jak lepiej poznasz samą siebie, by budować markę osobistą, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym Twoje najlepsze „JA”?

11.45–13.15 Jak stworzysz osobistą markę premium w oparciu o własną wizję, misję i wartości? W jaki sposób określisz i zrealizujesz ważne dla Ciebie cele?

14.00–15.30 Jak, dzięki skutecznej komunikacji, dotrzesz z przekazem Twojej marki do tych, na których Ci najbardziej zależy? Co pomoże Ci pielęgnować i rozwijać Twój osobisty brand?

Pełen program wydarzenia:

https://ambiente.info.pl/spotkanie-kobiet-z-branzy-meblarskiej-juz-we-wrzesniu-haslo-przewodnie-marka-osobista-kluczem-do-sukcesu/

Obydwa wydarzenia odbędą się w formie stacjonarnej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas targów DREMA.

Organizator: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli
Współorganizator: Grupa MTP, Targi DREMA, Promedia Jerzy Osika
Partner Strategiczny: Bank Pekao S.A.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne i można je zgłaszać poprzez jeden z poniższych adresów:

Joanna Gruszczyńska, Menedżer ds. Kluczowych Klientów: joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl,

Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM: paulina.swiezek@oigpm.org.pl.

Organizator przyjmuje zgłoszenia do 10 września 2021 roku.

W związku z pandemią koronawirusa liczba uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, osoby niezarejestrowane nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu.

Zapraszam serdecznie!

31.08.2021